Drodzy uczestnicy kursy KBMP (stosuję skrót, bo aż się boję w jakich wynikach wyszukiwania w google będzie wyskakiwała ta strona:)
To ja, Wasz prowadzący, Marcin Pietrzak. Muszę was przeprosić za wczorajszą moją nieobecność. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że wydarzenia poniedziałkowego popołudnia mogłyby zostać otagowane w następujący sposób:  #dziecko #szpital #znienacka. W ostatniej chwili podjąłem próbę powiadomienia was o zaistniałej sytuacji, ale osoba, której powierzyłem zadanie skontaktowania się z wami zawiodła na całej linii (mental note: Nie ufaj milenialsom!)  Sprawa była o tyle trudna, że jeszcze się nie poznaliśmy i nie zdołaliśmy stworzyć użytecznych w takich sytuacjach kanałów komunikacji. Żeby zapobiec na przyszłość tego rodzaju sytuacjom, utworzyłem na facebooku fanpage naszych zajęć, który znajdziecie tutaj. Polubcie go i ustawcie „wyświetlaj najpierw” w ustawieniach  obserwowania. W ten sposób nie przeoczycie żadnej informacji ode mnie, a będę tam umieszczał nie tylko komunikaty organizacyjne, ale również różnego rodzaju materiały, dzięki którym będziecie mogli lepiej zrozumieć rozważania, jakimi będę się starał wypełnić wasz głowy. Lajkujcie zatem i widzimy się w poniedziałek.