Imię i nazwisko dzień – godziny* Nr pokoju / nr telefonu Adres

e-mail

Dr hab. Iwona Alechnowicz, prof. UO poniedzialek 12.30 – 13.30 324 / 452 74 94 ialechnowicz@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Henryk Benisz czwartek 12.45 – 14.45(co 2 tygodnie od 6.10.2016 r.) 321/  452 74 93 benisz@uni.opole.pl
Dr hab. Grzegorz Francuz wtorek 10.00 – 11.30 323 /  452 74 91 franc@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Adam Grobler   323 / 452 74 91 Adam_Grobler@interia.pl
Dr Agnieszka Hensoldt środa 9.45 – 10.45 324/  452 74 94 hensoldt@uni.opole.pl
Dr hab. Stanisław Kijaczko urlop naukowy 321 / 452 74 93 stk@uni.opole.pl
Dr Piotr Leśniak wtorek  12.00 – 13.00 322/452 74 91 piotrles1@uni.opole.pl
Dr Artur Machlarz   322/ 452 74 91 amachlarz@uni.opole.pl
Dr hab. Anna Pietryga wtorek 11.00 – 12.00 325/ 452 74 95 apap@vp.pl
Dr Marcin Pietrzak czwartek 12.30 – 13.00 322/  452 74 91 mpietrzak@uni.opole.pl
Ks. Joachim Piecuch, dr hab. prof. UO wtorek 15.00 – 16.00 Wydział Teologiczny pok. 23 jpiecuch@uni.opole.pl
Dr hab. Krzysztof Skowroński czwartek 15.14 – 16.15 321/ 452 74 93 skris65@gmail.com
Dr hab. Robert Sochacki, prof. UO czwartek  11.00 – 12.00 325/ 452 74 95 rsochacki@uni.opole.pl
Dr Jacek Waldmajer urlop naukowy 325/ 452 74 95 jwaldmajer@uni.opole.pl

FILOZOFIA

 

COACHING

 

 

AKTUALNOŚCI

UWAGA uczestnicy kursu: Komu brakuje matczynego penisa

Drodzy uczestnicy kursy KBMP (stosuję skrót, bo aż się boję w jakich wynikach wyszukiwania w...
Czytaj więcej

Szkolenie z własności intelektualnej już dzisiaj!

Uwaga Filozofowie! Ci z was, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniu z własności...
Czytaj więcej

Sprawozdanie audio z konferencji (aktualizowane)

Prof. Iwona Alechnowicz - Punkty orientacyjne...
Czytaj więcej

Warsztaty na Otwarcie Coachingu filozoficznego!

9 maja o godzinie 13:00 pracownicy i studenci Instytutu Filozofii wspólnie z Pogadalnią...
Czytaj więcej

Tożsamość w (prze)budowie – Opole 12-13 maja 2016

Wraz z Instytutem Psychologii UO zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Tożsamość w (prze)budowie”. Konferencja odbędzie się w Opolu w dniach 12-13 maja.

Czytaj więcej