Imię i nazwisko dzień – godziny* Nr pokoju / nr telefonu Adres

e-mail

Dr hab. Iwona Alechnowicz, prof. UO poniedziałek  13.00 -15.00

 

324 / 452 74 94 ialechnowicz@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Henryk Benisz czwartek 13.30 – 14.30 321/  452 74 93 benisz@uni.opole.pl
Dr hab. Grzegorz Francuz, prof. UO wtorek 8.30 – 9.30 323 /  452 74 91 franc@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Adam Grobler czwartek 12.30-13.30 (co 2 tygodnie) 323 / 452 74 91 Adam_Grobler@interia.pl
Dr Agnieszka Hensoldt wtorek 15.00  – 16.00 324/  452 74 94 hensoldt@uni.opole.pl
Dr hab. Stanisław Kijaczko, prof. Uo czwartek 14.00 – 15.00

piątek 15.00 – 16.00

321 / 452 74 93 stk@uni.opole.pl
Dr Piotr Leśniak wtorek 13.00 – 14.00 322/452 74 91 piotrles1@uni.opole.pl
Dr Artur Machlarz poniedziałek 18.00 – 19.00 322/ 452 74 91 amachlarz@uni.opole.pl
Dr hab. Anna Pietryga wtorek 13.00 – 14.00 325/ 452 74 95 apap@vp.pl
Dr Marcin Pietrzak 322/  452 74 91 mpietrzak@uni.opole.pl
Ks. Joachim Piecuch, dr hab. prof. UO środa 11.15 – 13.15 (co dwa tygodnie) pokój nr 23 Wydział Teologiczny jpiecuch@uni.opole.pl
Dr hab. Krzysztof Skowroński, prof. UO 321/ 452 74 93 skris65@gmail.com
Dr hab. Robert Sochacki, prof. UO 325/ 452 74 95 rsochacki@uni.opole.pl
Dr Jacek Waldmajer 325/ 452 74 95 jwaldmajer@uni.opole.pl

FILOZOFIA

 

COACHING

 

 

AKTUALNOŚCI

Obowiązkowe szkolenie dla I Filozofii i I Coachingu filozoficznego

Drodzy studenci pierwszych lat, 10 października od 14:00 do 16:00 w Studenckim Centrum Kultury...

Zapraszamy na spotkanie do Muzeum Śląska Opolskiego

Instytut Filozofii zaprasza na wykład otwierający nowy cykl spotkań "Historia Filozofii: Teoria i...

UWAGA uczestnicy kursu: Komu brakuje matczynego penisa

Drodzy uczestnicy kursy KBMP (stosuję skrót, bo aż się boję w jakich wynikach wyszukiwania w...

Szkolenie z własności intelektualnej już dzisiaj!

Uwaga Filozofowie! Ci z was, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniu z własności...