Zaznacz stronę
Imię i nazwisko dzień – godziny* Nr pokoju / nr telefonu Adres

e-mail

Dr hab. Iwona Alechnowicz, prof. UO poniedziałek  13.00 -14.00

czwartek 13.00 – 14.00

324 / 452 74 94 ialechnowicz@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Henryk Benisz czwartek 11.00 – 12.00 321/  452 74 93 benisz@uni.opole.pl
Dr hab. Grzegorz Francuz, prof. UO wtorek 9.00 – 10.00 i

17.00 – 18.00

323 /  452 74 91 franc@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Adam Grobler urlop naukowy 323 / 452 74 91 Adam_Grobler@interia.pl
Dr Agnieszka Hensoldt środa 10.45  – 11.30 324/  452 74 94 hensoldt@uni.opole.pl
Dr hab. Stanisław Pijaczko, prof. Uo czwartek 14.45 – 15.30

piątek 9.00 – 9.45

321 / 452 74 93 stk@uni.opole.pl
Dr Piotr Leśniak wtorek 11.00 – 12.15 322/452 74 91 piotrles1@uni.opole.pl
Dr Artur Machlarz poniedziałek 8.30 – 9.30 322/ 452 74 91 amachlarz@uni.opole.pl
Dr hab. Anna Pietryga wtorek 12.00 – 13.00 325/ 452 74 95 apap@vp.pl
Dr Marcin Pietrzak 322/  452 74 91 mpietrzak@uni.opole.pl
Ks. Joachim Piecuch, dr hab. prof. UO wtorek 9.45 – 10.45 pokój nr 23 Wydział Teologiczny jpiecuch@uni.opole.pl
Dr hab. Krzysztof Skowroński, prof. UO czwartek 13.00 – 14.00 321/ 452 74 93 skris65@gmail.com
Dr hab. Robert Sochacki, prof. UO poniedziałek 12.00 – 13.00 325/ 452 74 95 rsochacki@uni.opole.pl
Dr Jacek Waldmajer 325/ 452 74 95 jwaldmajer@uni.opole.pl

FILOZOFIA

 

COACHING

 

 

AKTUALNOŚCI

Obowiązkowe szkolenie dla I Filozofii i I Coachingu filozoficznego

Drodzy studenci pierwszych lat, 10 października od 14:00 do 16:00 w Studenckim Centrum Kultury...

Zapraszamy na spotkanie do Muzeum Śląska Opolskiego

Instytut Filozofii zaprasza na wykład otwierający nowy cykl spotkań "Historia Filozofii: Teoria i...

UWAGA uczestnicy kursu: Komu brakuje matczynego penisa

Drodzy uczestnicy kursy KBMP (stosuję skrót, bo aż się boję w jakich wynikach wyszukiwania w...

Szkolenie z własności intelektualnej już dzisiaj!

Uwaga Filozofowie! Ci z was, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniu z własności...

Sprawozdanie audio z konferencji (aktualizowane)