Imię i nazwisko dzień – godziny Nr pokoju / nr telefonu Adres e-mail
Dr hab. Iwona Alechnowicz, prof. UO poniedziałek 14.00 – 16.00 324 / 452 74 94 ialechnowicz@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Henryk Benisz czwartek 15.00 – 16.00 321/  452 74 93 benisz@uni.opole.pl
Dr hab. Grzegorz Francuz wtorek 14.00 – 15.00 323 /  452 74 91 franc@uni.opole.pl
Prof. dr hab. Adam Grobler urlop 323 / 452 74 91 Adam_Grobler@interia.pl
Dr Agnieszka Hensoldt wtorek 11.30 – 12.30 324/  452 74 94 hensoldt@uni.opole.pl
Dr hab. Stanisław Kijaczko czwartek 14.00 – 15.00 i piątek 17.00 – 18.00 321 / 452 74 93 stk@uni.opole.pl
Dr Piotr Leśniak poniedziałek 15.30 – 16.30 322/452 74 91 piotrles1@uni.opole.pl
Dr Artur Machlarz poniedziałek 12.00 – 13.00 322/ 452 74 91 amachlarz@uni.opole.pl
Dr hab. Anna Pietryga wtorek 11.00 – 12.00 325/ 452 74 95 apap@vp.pl
Dr Marcin Pietrzak poniedziałek 17.15 – 18.00 322/  452 74 91 mpietrzak@uni.opole.pl
Ks. Joachim Piecuch, dr hab. prof. UO środa 16.00 – 17.00 321/ 452 74 93 jpiecuch@uni.opole.pl
Dr hab. Krzysztof Skowroński środa 16.30 – 17.30 321/ 452 74 93 skris65@gmail.com
Dr hab. Robert Sochacki, prof. UO czwartek 11.00 – 12.00 325/ 452 74 95 rsochacki@uni.opole.pl
Dr Jacek Waldmajer urlop 325/ 452 74 95 jwaldmajer@uni.opole.pl

FILOZOFIA

 

COACHING

 

 

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na spotkanie do Muzeum Śląska Opolskiego

Instytut Filozofii zaprasza na wykład otwierający nowy cykl spotkań "Historia Filozofii: Teoria i...
Czytaj więcej

UWAGA uczestnicy kursu: Komu brakuje matczynego penisa

Drodzy uczestnicy kursy KBMP (stosuję skrót, bo aż się boję w jakich wynikach wyszukiwania w...
Czytaj więcej

Szkolenie z własności intelektualnej już dzisiaj!

Uwaga Filozofowie! Ci z was, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniu z własności...
Czytaj więcej

Sprawozdanie audio z konferencji (aktualizowane)

Czytaj więcej

Warsztaty na Otwarcie Coachingu filozoficznego!

9 maja o godzinie 13:00 pracownicy i studenci Instytutu Filozofii wspólnie z Pogadalnią...
Czytaj więcej