Jeżeli jesteś młodym rodzicem- studentem, lub spodziewasz się dziecka, masz wątpliwości, niepewności, albo po prostu szukasz praktycznych informacji – napisz i umówimy się  na indywidualne spotkanie nt. opieki nad dzieckiem i przygotowania do rodzicielstwa.

Mateusz i Martyna – studenci, rodzice dwóch córek, aktywni zawodowo, rozwijający pasje młodzi ludzie, jak każdy zmagamy się z problemami i chętnie opowiemy o rodzicielstwie, roli rodziców, wielu możliwościach i przygodzie, jaką jest wychowywanie młodego człowieka.

Martyna studiuje położnictwo, jest matką dwójki córek, więc opowie o przygotowaniu do porodu, okresie okołoporodowym, a wspólnie pokażemy, jak organizować sobie czas, jak pielęgnować maleństwo i na co zwrócić uwagę, a co odpuścić. Przekażemy wiedzę, pokażemy gdzie się głosić, co kupić, albo czego nie kupować.

Nie martw się, nie obwiniaj i nie zastanawiaj, jak sobie „z tym wszystkim” poradzisz – spotkajmy się, porozmawiajmy i zobacz, jak można być szczęśliwym rodzicem, a przy tym zostać sobą i znaleźć czas na przyjemności.

Napisz na adres: mateuszletowski@gmail.com; tel: 535 283 711

Opisz proszę krótko, kim jesteś (czy spodziewasz się dziecka, czy już je masz), oraz kiedy chcesz się spotkać, odpiszemy i ustalimy dogodny termin. Wszystkie spotkania, porady są darmowe nastawione na pomoc, a nie na zysk.